WELLNESS ZANIMANJA

WELLNESS MENADŽER/ICA

Program stručnog usavršavanja je namijenjen pojedincima koji planiraju razvoj karijere ili poduzetništvo u uslužnom i zdravstveno turističkom sektoru.

WELLNESS TERAPEUT

MASER KUPELJAR

Stručno osposobljavanje koje obuhvaća teorijsko i praktično učenje dvije vrste masaža: klasična medicinska masaža i aroma masaža.

WELLNESS PROGRAMI

POPUST DO 800,0 KN NA ŠKOLARINE!

Mi smo wellness škola u wellness centru, jer edukacije izvodimo po modelu „dualnog obrazovanja“ unutar praktikuma škole u Ortosan medical wellness centru  Polaznici uče wellness zanimanja u realnom okruženju, od najboljih učitelja iz prakse i kroz praksu. Naši predavači i mentori osim što su odlični predavači ujedno su i djelatnici u Ortosan  – medical wellness centru te svoja znanja nesebično prenose iz vlastitog iskustva svakom polazniku naših programa školovanja.

wellness zanimanja wellness menadzer

WELLNESS
MENADŽER/ICA

wellness zanimanja wellness terapeut

VODITELJ – MENADŽER KOZMETIČKOG SALONA

Program usavršavanja poslovnih i menadžerskih znanja i vještina za vlasnike i djelatnike kozmetičkih salona koji imaju ambicije razvoja karijere za voditelja/menadžera kozmetičkog salona.

wellness zanimanja wellness terapeut

WELLNESS
TERAPEUT

Stručno osposobljavanje koje obuhvaća teorijsko i praktično učenje više vrsta masaža: klasična medicinska masaža, aroma masaža, limfna ručna drenaža, refleksna masaža stopala, anticelulitna masaža,  i kozmetičku njegu lica i tijela.

MASER KUPELJAR

maser

MASER

Maser je program osposobljavanja za poslove pružanja usluga masaža. Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon.

KOZMETIČKA NJEGA LICA

Program osposobljavanja za poslove pružanja usluga klasičnog tretmana čišćenja i kozmetičke njege lica.  Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon.

INSTRUKTOR PILATESA I JOGE

Program osposobljavanja za poslove vođenja grupnih i individualnih vježbi pilatesa i joge. Lako je zapošljivo zanimanje u: fitness centru, wellness centru, zdravstvenom turizmu, salonu za masažu, kozmetičkom salonu.

manikura

MANIKURA

Stručno osposobljavanje za poslove manikure uključuje kompletan SET OPREME I PROIZVODA za rad, teorijska znanja, vježbe i praktičnu nastavu uz nadzor mentora-kozmetičarke s dugogodišnjim iskustvom.

Saznajte više
Edukacije prilagođene svim generacijama – termini predavanja vikendom.