WELLNESS PROGRAMI

Učilište Lovran je usko specijalizirana privatna škola u kojoj se možete educirati za wellness zanimanja Wellness terapeut, Maser, Wellness manager, Kozmetički terapeutEdukacije su namijenjene svim dobnim skupinama – obrazovanje odraslih.

Programi su odobreni od Ministarstva znanosti i obrazovanja, po završetku edukacije izdajemo Vam  uvjerenje o osposobljavanju/usavršavanju koje se upisuje u e-radnu knjižicu. U Učilištu Lovran - medical wellness akademiji učite u realnom okruženju, jer je u prostoru škole – Ortosan medical wellness centar.  Naši nastavnici i mentori podučavaju Vas za pružanje usluga i poslova na kojima svakodnevno rade.

Nakon školovanja možete otvoriti vlastiti obrt / tvrtku i tražiti poticaje od HZZ mjere potpora za samozapošljavanje za otvaranje obrta. Povezujemo polaznike s poslodavcima – mogućnost direktne prilike za zapošljavanje.

wellness zanimanja wellness menadzer

WELLNESS
MENADŽER/ICA

Program stručnog usavršavanja je namijenjen pojedincima koji planiraju razvoj karijere ili poduzetništvo u uslužnom i zdravstveno turističkom sektoru.

wellness zanimanja wellness terapeut

WELLNESS
TERAPEUT

Stručno osposobljavanje koje obuhvaća teorijsko i praktično učenje više vrsta masaža: klasična medicinska masaža, aroma masaža, limfna ručna drenaža, refleksna masaža stopala, anticelulitna masaža,  i kozmetičku njegu lica i tijela.

wellness zanimanja maser kupeljar

MASER
KUPELJAR

Stručno osposobljavanje koje obuhvaća teorijsko i praktično učenje dvije vrste masaža: klasična medicinska masaža i aroma masaža.

maser

MASER

Maser je program osposobljavanja za poslove pružanja usluga masaža. Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon.

wellness zanimanja maser kupeljar

KOZMETIČKA NJEGA LICA

Program osposobljavanja za poslove pružanja usluga klasičnog tretmana čišćenja i kozmetičke njege lica.  Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon.

manikura

MANIKURA

Stručno osposobljavanje za poslove manikure uključuje kompletan SET OPREME I PROIZVODA za rad, teorijska znanja, vježbe i praktičnu nastavu uz nadzor mentora-kozmetičarke s dugogodišnjim iskustvom.

Za upise  do 30.9.2022.
ostvarite do 800 kn popusta na školarine

Učilište Lovran je usko specijalizirana privatna škola u kojoj se možete educirati za wellness zanimanja Wellness terapeut, Maser, Wellness manager, Kozmetički terapeutEdukacije su namijenjene svim dobnim skupinama – obrazovanje odraslih.

Edukacije prilagođene svim generacijama – termini predavanja vikendom.