Wellness terapeut

Wellness terapeut je program osposobljavanja za poslove masaža i kozmetičke njege lica i tijela. Lako je zapošljivo zanimanje u: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masažu, kozmetički salon. Wellness terapeut se može i samozaposliti ili uz postojeće zaposlenje otvoriti paušalni obrt ili tvrtku u sektoru osobnih usluga.

Osposobljavanje Wellness
terapeut

Polaznici će po završetku školovanja naučiti teorijske osnove wellnessa,  zdravlja i turizma, osnove građe i funkcije ljudskog tijela, teorijske osnove o saunama i bazenima, komunikacijske vještine, te osnove pokretanja obrta ili tvrtke u sektoru usluga. Steći će vještine za samostalno pružanje usluga klasična masaža, aroma relaksacijska masaža, fango terapija, limfnu ručnu drenažu, reflksnu masažu stopala, njegu lica, anticelulitni tretman (piling tijela, pakung/body wrapping, anticelulitnu masažu).

Kome je program namjenjen

Svima koji žele steći znanja i vještina za unaprjeđenje osobnog zdravlja, rasta, te razvoj karijere u području wellnessa, ljepote i zdravlja.

Edukacija traje 3,5 - 4 mjeseca kroz pet vikend modula i vježbe 1x tjedno / ili vikendom za pojedince iz udaljenih destinacija  s uključenim smještajem.

Osigurali smo iskusne predavače  i mentore za vježbe i praktičnu nastavu.

Bivši polaznici stječu pravo na popust (15%) na svaku slijedeću edukaciju  (popust se ne ostvaruje za edukacije koje provode vanjski suradnici)

• U cijenu tečaja uključen nastavni materijal – skripta s teorijskim osnovama
  • Polaznici dobivaju majicu Učilišta Lovran
  • Pomažemo u zapošljavanju - završenim polaznicima proslijeđujemo Natječaje za posao

3-4 mjeseca, 5 vikend modula + vježbe

9.900 kn (bez smještaja)
    11.900 kn (sa smještajem - 10 noćenja)
    12.900 KN (sa smještajem - 15 noćenja)

5% popusta za plaćanje u cjelosti

• Početak nastave:

ZAGREB: 22.10.2021. / Za rane upise do 30.06. popust 1.000 kn na školarinu

OPATIJA: 18.09.2021. / Za rane upise do 30.06. popust 1.000 kn na školarinu

Po završetku obrazovanja polaznici dobivaju Uvjerenje o osposobljenosti za Wellness terapeuta s pravom upisa u E-RADNU KNJIŽICU.

Prezadovoljan sam tečajem i mogućnostima koje mi je ponudio te sam neizmjerno zahvalan svim djelatnicima Učilišta Lovran što su mi to omogućili.Daniel Kirinčić