Wellness menadžer

Wellness menadžer – voditelj wellnessa je program usavršavanja kroz koje se stječu znanja i vještine uspješnog vođenja wellness centra, kozmetičkog salona, salona za masažu.

Usavršavanje Wellness
menadžer

Što ćete naučiti?

Polaznik će po završetku školovanja biti osposobljen za samostalno vođenje wellness centra. Steći će znanja i vještine: planiranja i programiranja wellness centra, organizacije rada, izradu spp/sop priručnika u kojima su definirani postupci i pravila rada na recepciji, pravila i radne upute pružanja usluga,  izračun i kontrolu utroška materijala, izradu plan prihoda i troškova, izračun pokazatelja poslovanja, provedbu aktivnosti promocije, prodajnu komunikaciju i prodajne vještine, kontrola kvalitete usluge.

Kome je edukacija namjenjena

Program školovanja  Wellness menadžer – voditelj wellness centra je namijenjen pojedincima koji planiraju razvoj karijere na poziciji voditelja wellnessa, kozmetičkog salona, salona za masažu

Svi predavači, mentori i učitelji na programu usavršavanja su  stručnjaci, poduzetnici i zaposlenici s dugogodišnjim iskustvom u wellness i turističkoj industriji

Nastava se održava kroz 6 vikend modula nastave.  Praktična nastava se održava između modula u terminima koje dogovorimo s polaznicima.

• U cijenu tečaja uključen nastavni materijal – skripta s teorijskim osnovama
  • Polaznici dobivaju majicu Učilišta Lovran
  • Pomažemo u zapošljavanju - završenim polaznicima proslijeđujemo Natječaje za posao

Bivši polaznici stječu pravo na popust (15%) na svaku slijedeću edukaciju  (popust se ne ostvaruje za edukacije koje provode vanjski suradnici)

6 mjeseci

Završena sss - kozmetičkog, medicinskog, gimnazije, turističkog usmjerenja, wellness terapeuti

13.800 kn
    5% popusta za plaćanje u cjelosti

• Početak nastave:

25. 11. 2022. Popust za rane prijave 1.500 kn do 30.06.2022.

Po završetku obrazovanje polaznici dobivaju Uvjerenje s pravom upisa u e-radnu knjižicu i/ili Certifikat o završenom usavršavanju u Učilištu Lovran

Završila sam program usavršavanja za Wellness Menadžera, nakon čega sam se otisnula u poduzetničke vode, kojima plovim i danas u Studiju za prirodnu njegu Aya.Damira Raković