Internetski marketing i brendiranje

Program Internetski marketing i brendiranje namijenjen je osobama koje žele postati specijalisti za digitalni marketing / stručnjaci za digitalno oglašavanje.

Nakon edukacije pronađite posao ili novi bolji posao, zarađujte honorarno radeći za domaće i strane klijente ili otvorite vlastiti obrt.
Mogućnost besplatnog školovanja za Internetski marketing i brendiranje putem HZZ vaučera.

Internet marketing i brendiranje

Program Internet marketing i brendiranje namijenjen je osobama koje žele postati specijalisti za digitalni marketing / stručnjaci za digitalno oglašavanje.

Mogućnost besplatnog školovanja za Internet marketing i brendiranje putem HZZ vaučera.

NAZOVI NAS

• razlikovati specifičnosti kanala digitalnog marketinga
  • odrediti pravilnu društvenu mrežu ovisno o proizvodu i/ili usluzi
  • pripremiti ključnu informaciju u obliku sažete vijesti koju treba objaviti i/ili dijeliti
  • izraditi oglas u skladu s različitim kanalima digitalnog marketinga
  • pratiti učinak oglašavanja
  • stvoriti uvid u poziciju konkurentskih proizvoda/usluga u odnosu na vlastite proizvode/usluge
  • pisano i usmeno komunicirati sljedeći poslovne standarde u pisanoj i usmenoj komunikaciji
  • voditi pregovore u skladu s poslovnim bontonom i pravilima poslovne komunikacije
  • samostalno koristiti suvremene informatičke alate za obradu tablica, teksta i prezentacija
Program je namijenjen

Edukaciju možete upisati da samostalno podmirite troškove školarine.

Za sve koji ispunjavaju uvjete za dodjelu HZZ vaučera - edukaciju mogu upisati besplatno.

Program je namijenjen početnicima i osobama koje žele proširiti svoja znanja i vještine iz područja Internet marketinga i brendiranja.

Nastava će se održavati 1-2 puta tjedno u popodnevnim satima.  Mogućnost pohađanja nastave  online.

Program osposobljavanja obuhvaća teorijsku osnovu gradiva, praktičnu primjenu kroz vježbe radi stjecanja potrebnih vještina, provjeru znanja zadaćama i ispitima.

Predavač

Mario Kojundžić, digitalni stručnjak s više od 20 godina radnog iskustva. Radio na RTL i NET.HR portalu

Uvjerenje

Program je verificiran od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja. Po završetku nastave i položenog završnog ispita (pismeni i prezentacija završnog seminarskog rada) dobit ćete Uvjerenje o završenom usavršavanju s pravom upisa u e-radnu knjižicu.

• U cijenu tečaja uključen nastavni materijal – skripta s teorijskim osnovama
  • Polaznici dobivaju majicu Učilišta Lovran
  • Pomažemo u zapošljavanju - završenim polaznicima prosljeđujemo Natječaje za posao

U najavi