Kozmetička
njega lica

Kozmetička njega lica je program osposobljavanja za poslove pružanja usluga klasičnog tretmana čišćenja i kozmetičke njege lica.  Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon. Nakon završetka osoba se može i samozaposliti ili uz postojeće zaposlenje otvoriti paušalni obrt ili tvrtku u sektoru osobnih usluga.

Osposobljavanje Kozmetička
njega lica

Polaznici će po završetku školovanja prepoznati i razlikovati osnovnu građu i funkciju kože i prepoznati stanja i promjene na koži. Naučit će primijeniti pravila osobne higijene i higijene radnog prostora i pribora, koristiti opremu, pribor i preparate za čišćenje i njegu kože lica. Steći se vještine komunikacije s klijentima na primjeren način i primijeniti pravila poslovnog bontona. Naučit će izvesti jednostavne postupke klasičnog tretmana čišćenja i kozmetičke njege lica.

Kome je program namijenjen

Svima koji žele steći znanja i vještina za unaprjeđenje osobnog zdravlja, rasta, te razvoj karijere u području wellnessa, ljepote i zdravlja.

Edukacija traje 6 modula u trajanju od 3 dana od ponedjeljka do srijede u popodnevnim satima za pojedince iz udaljenih destinacija  mogućnost školovanja  s uključenim smještajem.

Osigurali smo iskusne predavače  i mentore za vježbe i praktičnu nastavu.

Bivši polaznici stječu pravo na popust (15%) na svaku slijedeću edukaciju

• U cijenu tečaja uključen nastavni materijal – skripta s teorijskim osnovama i opisanim postupcima kozmetičke njege lica.
  • Polaznici dobivaju majicu i ruksak Učilišta Lovran
  • Pomažemo u zapošljavanju - završenim polaznicima prosljeđujemo Natječaje za posao

2 mjeseca
    6 modula nastave u trajanju 5 dana