vauceri

Iskoristite HZZ vaučere i postanite konkurentniji na tržištu rada

Besplatna školovanja - prilika za stjecanje novih znanja i vještina uz vaučere

Znate li da možete steći nove, ili usavršiti postojeće vještine i to u potpunosti besplatno?

Vaučeri za obrazovanje

prilika su za stjecanje novih znanja i vještina bilo iz područja financija ili marketinga koja su danas nužna u svakom obrtu ili tvrtki. Uložite svoje vrijeme jer su edukacije besplatne za razvoj osobnih i profesionalnih kompetencija. Nemojte propustiti  tu priliku i odaberite jedan od naših programa:

racunovoda

Knjigovođa / Knjigovotkinja
Početak nastave: 14.02.2023.

marketing

Internet marketing i brendiranje
Početak nastave: 27.02. 2023.

Bez obzira kojim se poslom bavite iskoristite priliku i proširite postojeća znanja i steknite dodatna primjenjiva znanja koja su nužna u svakom poslovnom sustavu (obrtu ili tvrtki ) to su  područje financija ili marketinga.

Što su vaučeri za obrazovanje?
Vaučer za obrazovanje je financijska podrška Hrvatskog zavoda za zapošljavanje kojom se u suradnji s ustanovama za obrazovanje dodjeljuju javna sredstava za obrazovanje odraslih.

Tko može koristiti vaučere?
Vaučere mogu koristiti sve nezaposlene i zaposlene osobe kojima se dodjelom vaučera osigurava stjecanje potrebnih vještina za razvoj karijere, zapošljavanje ili zadržavanje radnog mjesta.

Pravo na korištenje vaučera ne ostvaruju osobe koje se nalaze u sustavu redovitog odgoja i obrazovanja (učenici), osobe koje se nalaze u sustavu visokog obrazovanja i znanosti (studenti), te korisnici mirovine.

Kako do vaučera u samo  4 koraka?

1. ZATRAŽI PONUDU
    Odaberi program za obrazovanje, popuni obrazac za prijavu  i zatraži financijsku ponudu.
    Knjigovođa ili Internetski marketing i brendiranje.
  1. PRIPREMI DOKUMENTE
    Za ostvarivanje prava na vaučer HZZ za besplatno obrazovanje potrebni su sljedeći dokumenti:
  1. ZATRAŽI VAUČER
    Podnesite zahtjev putem aplikacije Moj vaučer.
    Upoznajte se s predajom zahtjeva u video uputi.
  1. ZAPOČNI S PREDAVANJIMA
    Nakon što se dobili vaučer, javite nam se da vam pošaljemo raspored nastave.

Podijelite s prijateljima