Maser

Maser je program osposobljavanja za poslove pružanja usluga masaža. Lako je zapošljivo u sektoru usluga: wellness centar, zdravstveni turizam, fitness centar, salon za masaže, kozmetički salon. Maser se može i samozaposliti ili uz postojeće zaposlenje otvoriti paušalni obrt ili tvrtku u sektoru osobnih usluga.

Maser

Polaznici će po završetku školovanja naučiti teorijske osnove građe i funkcije ljudskog tijela, teorijske osnove i praktičnu primjenu preparata za masažu te održavanja prostora i opreme za rad,  steći prodajne i komunikacijske vještine. Steći će vještine za samostalno pružanje usluga klasične-medicinske masaže. Uz klasičnu-medicinsku masažu naučit ćete dodatnu tehniku Sportske masaže.
Nakon završetka dobiva se Uvjerenje s upisom u e-radnu knjižicu za Masera i Certifikat Sportske masaže.

Kome je program namjenjen:

Svima koji žele steći znanja i vještina za unaprjeđenje osobnog zdravlja, te razvoj karijere na tržištu wellnessa, fitnessa,  zdravlja i ljepote.

Organizacija nastave:

Edukacija traje 150 sati kroz 3 mjeseca kroz 3 vikend modula i vježbe 1x tjedno / ili vikendom za pojedince iz udaljenih destinacija  s uključenim smještajem.

Predavači:

Osigurali smo iskusne predavače i mentore za vježbe i praktičnu nastavu.

Bivši polaznici stječu pravo na popust (15%) na svaku slijedeću edukaciju  (popust se ne ostvaruje za edukacije koje provode vanjski suradnici)

• U cijenu tečaja uključen nastavni materijal – skripta s teorijskim osnovama
  • Polaznici dobivaju majicu Učilišta Lovran
  • Pomažemo u zapošljavanju - završenim polaznicima proslijeđujemo Natječaje za posao